Z miłości do radości

Zapraszamy do unikalnej akcji, w której pomaganie innym to metoda, misja i wielka radość!

„Z miłości do radości” to inicjatywa, w której punkty z opakowań produktów Wawel oznaczonych serduszkiem możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody, a Twoje zaangażowanie przyczynia się do realizacji celów pięciu organizacji charytatywnych. To proste!

W naszej akcji swoje siły zjednoczyli przedstawiciele organizacji, którzy na co dzień wyzwalają radość na twarzach swoich podopiecznych i ich bliskich. Teraz możesz to zrobić również Ty!

Daj coś z siebie

W ramach akcji Wawel przekaże organizacjom łącznie

1500 000 złotych

I nieważne, jak wiele osób zaangażuje się w naszą inicjatywę. Zrobimy to, bo uważamy, że to istotne i potrzebne.

Tu każda organizacja otrzyma wsparcie, jednak to od Ciebie zależy, jak przedstawi się ranking, a tym samym, kto otrzyma największą część z puli (500 000 zł, 400 000 zł, 300 000 zł, 200 000 zł lub 100 000 zł). Tak, właśnie Ty masz na to wpływ.

Na twoje głosy czekamy do

16
stycznia
2017

Odbieraj nagrody

Zebrane punkty możesz wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe, takie jak designerskie torby na zakupy, vouchery do kin sieci Helios i Cinema City oraz dostęp do platformy filmowej VOD.pl.

Zarejestruj się i odbierz swoją pierwszą nagrodę już dziś.

Nagrody

Dziel się radością

Pomagamy z różnych przyczyn - bo chcemy podzielić się pozytywną energią, spłacić dług, poczuć się lepiej albo podziękować za to, co otrzymaliśmy. Pretekstów i powodów do tego, by pomagać jest wiele. Ale czy to naprawdę istotne, dlaczego pomagamy?

Po prostu to zrób

a później dziel się radością i…

podaj dalej!