Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko

Cel, który fundacja zrealizuje dzięki wsparciu finansowemu: Terapia oraz rehabilitacja osób niepełnosprawnych intelektualnie w ośrodkach wybudowanych, prowadzonych i utrzymywanych przez Fundację Anny Dymnej MIMO WSZYSTKO. Wesprzyj tych, którzy o wsparcie dla siebie nie potrafią nawet prosić. Razem zmieniajmy świat na lepszy i piękniejszy.

Przeczytaj więcej o fundacji
Mimo wszystko

O fundacji

Fundacja Anny Dymnej MIMO WSZYSTKO założona została we wrześniu 2003 roku. W ciągu blisko 13 lat pomogła 22 000 osób chorych i niepełnosprawnych w całej Polsce, dofinansowując leczenie, rehabilitację, wspierając edukację, a także promując ich twórczość artystyczną. Od wielu lat organizuje m.in. Ogólnopolskie Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko”, Festiwal Zaczarowanej Piosenki, projekt edukacyjny „Akademia Odnalezionych Nadziei” i Ogólnopolski Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana”. Ponadto wybudowała, utrzymuje, a także prowadzi dwa ośrodki terapeutyczno-rehabilitacyjne: „Dolinę Słońca” w podkrakowskich Radwanowicach i Warsztat Terapii Zajęciowej w nadbałtyckim Lubiatowie. Działa też na rzecz propagowania idei wolontariatu. Wspiera również inne, mniejsze organizacje pozarządowe w obszarach wiedzy księgowej, PR, fund-raisingu, pomocy rzeczowej, finansowej, niejednokrotnie tworząc z nimi wspólne projekty charytatywne.

– Na swoją twarz pracowałam ponad czterdzieści lat, ciężko, solidnie i uczciwie. Teraz ją wykorzystuję bezczelnie i z radością, by pomagać innym. I co w tym złego? Za pracę w fundacji nie biorę pieniędzy. I będę dla niej pracowała dopóki mam siły i dokąd będzie sprawiało mi to radość – podkreśla Anna Dymna.

Zobacz video
Zobacz video

Odwiedź stronę Fundacji Anny Dymnej MIMO WSZYSTKO i dowiedz się więcej!

mimowszystko.org
FACEBOOK
INSTAGRAM
PINTEREST
TWITTER
GOOGLE +

Mimo wszystko